زمان انتشار 06:34

پیش بینی بورس فردا ۲۶دی۱۴۰۰ / جو رکودی حاکم بر بورس ادامه دارد – اقتصادآنلاین

اقتصادآنلاین – هانا پاکمند؛ به زعم اغلب کارشناسان برخلاف اینکه بازار در سطح ارزنده‌ای قرار دارد، شرایط بازار به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد سیر نزولی بازار ادامه یابد و بورس همچنان در رکود باقی بماند.

مجتبی دیبا، کارشناس و فعال بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین، روند معاملات را بررسی کرد و گفت: با توجه به روند معاملات به نظر می‌رسد سیر نزولی بازار ادامه یابد و بورس همچنان در رکود باقی بماند. بنابراین می‌توان گفت بازار در شناسایی کف قیمتی خود تردید دارد.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود فردا نیز همانند امروز، معاملاتی رکودی در بازار وجود داشته و همزمان با اینکه خریداری در بازار وجود ندارد، فروشنده ویژه‌ای هم وجود نداشته باشد. به نظر می‌رسد این روند تا پایان هفته نیز ادامه یابد و بازار در این هفته افتی پنج الی ۶درصدی داشته باشد.

مجتبی دیبا

وی افزود: اما احتمالا از هفته آینده، شاخص کف قیمتی خود را تثبیت کند و شرایط سیاسی اقتصادی نیز بهبود یابد. در حال حاضر با توجه به جو غالب در بازار، صنایع کوچک که محوریت بازار را نیز مشخص می‌کنند، برای سرمایه‌گذاری مناسب‌ترند. برای مثال غذایی‌ها، برخی از دارویی‌ها در سودآوری پیش‌رو خواهند بود.

منبع:eghtesadonline.com-اقتصادآنلاین

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها