زمان انتشار 08:17

سنگین ترین صف های خرید و فروش در بورس / پایداری تقزوی در صدر فروش سهامداران – اقتصادآنلاین

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۵دقیقه صف‌های خرید حدود ۱۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۲۳۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۰۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «ثقزوی»، «غدشت» و «چخزر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین، ۳۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. تقاضا نیز در صفوف خرید «شسینا»، «وسالت» و «فنفت» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۰۵میلیارد تومان (۸۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۱۵۰میلیارد تومان (۶۴درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در پنج نماد و حجم صف‌های فروش در ۶نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف ثقزوی به ۷.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبو سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۳۸میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات چوبی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» با تقاضای خرید ۱۵میلیارد تومانی همراه است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدImage 2-minImage 1-min

 

 

منبع:eghtesadonline.com-اقتصادآنلاین

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها