زمان انتشار 13:44

علی عسگری استعفا داد؟ – تجارت نیوز

به گزارش تجارت‌نیوز، ۲۰ دی ماه بود که علی عسگری رئیس سابق رسانه ملی، از سوی رحمتی، رئیس هیات‌مدیره  شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب و جایگزین جعفر ربیعی شد.

او دارای کارشناسی مهندسی برق و الکترونیک از دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، کارشناسی‌ارشد مدیریت از دانشگاه تهران و دکترای مهندسی صنایع با گرایش سیستم و بهره‌وری از دانشگاه علم و صنعت است.سوابقی همچون ریاست سابق رسانه ملی، مشاور در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان مراکز ایرانگردی و جهانگردی را در کارنامه خود دارد.

اما بعد از حواشی انتصاب او به این صمت ، صبح امروز باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داد کع عبدالعلی علی‌عسگری در نامه‌ای به هیات‌مدیره هلدینگ خلیج فارس ضمن تشکر از اعتماد آنان اعلام کرده در احترام به افکار عمومی، از پذیرش مسئولیت مدیر عاملی انصراف داده است.

استعفای علی‌عسگری تکذیب شد

اما پس از مدتی علی‌عسگری این خبر را تکذیب کرد.

آنگونه که فارس گذارش داده او گفته است: خبر استعفایم که از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شده جعلی است.

او گفته: کار را با قدرت آغاز کرده‌ایم و جلسات را از اولین روز کاری شروع و برای تحول در این مجموعه اقتصادی برنامه داریم.

علی‌عسگری به باشگاه خبرنگاران جوان هم گفته است: استعفای من از سمت مدیرعامل پتروشیمی خلیج فارس کامل دروغ و جعلی است. این خبر صحت ندارد و من هیچ نامه ای به مبنای استعفا به هلدینگ خلیج فارس ارسال نکردم.

این رسانه مدعی شده است، ساعتی قبل خبر استعفای او از سوی یک منبع آگاه تایید شده بود.

 

 

آخرین اخبار سیاسی و اجتماعی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

منبع:tejaratnews.com-تجارت نیوز