زمان انتشار 20:47

دریافت پیامک از گوشی دختر مرده!

باشگاه خبرنگاران جوان – یکی از کاربران TikTok اتفاقی که برای او هنگام ارسال پیامک به شماره خواهر درگذشته‌اش رخ داد و موجب تعجب او شده بود را به اشتراک گذاشت.

فیث سیدمن داستان خود را از طریق ویدیویی در تیک تاک منتشر و پاسخی که از صاحب جدید شماره خواهر مرحومش دریافت کرده بود را به اشتراک گذاشت. او توضیح داد که هر از چند گاهی به شماره خواهرش پیام می دهد تا احساس راحتی کند، اما هرگز انتظار نداشت که پاسخی دریافت کند.

به گزارش روزنامه بریتانیایی سان، فیث در جدیدترین پیام خود با یک ایموجی پروانه و یک ایموجی قلب بنفش به خواهرش نوشت: “امروز خیلی به تو فکر می کنم. دوستت دارم”. بیش از دو هفته پس از ارسال نامه، فیث از دریافت پاسخ نسبتاً صریح شوکه شد، فرستنده نوشت: “شما به شماره اشتباهی ارسال کردید.”

فیث در پاسخ به این پیام نوشت: «از فوت خواهرم دو سال پیش ناراحتم و هنوز هم هر از چند گاهی به او پیام می‌دهم، فکر می‌کردم شماره از سرویس خارج شده است، دیگر به این شماره پیامک نمی‌دهم. “

فرستنده که ظاهراً هیچ احساس همدلی نداشت، پاسخ داد: “این شماره برای کار است، لطفا پیامک ارسال نکنید.” با این حال، فیث توانست جنبه مثبت این حادثه را ببیند و در زیر این ویدیو نوشت: “حداقل برای آخرین بار چهره او را روی تلفنم دیدم.”

این ویدیو از زمان انتشار بیش از ۱.۶ میلیون بازدید و هزاران نظر از بینندگانی دریافت کرده است که از پاسخ های سرد صاحب شماره جدید شوکه شده بودند و یکی از آن‌ها نوشت: “چطور ممکن است یک نفر اینقدر سرد باشد. متاسفم عزیزم.”

دیگری کامنت گذاشت: “تنها کاری که باید انجام می داد این بود که شماره شما را بلاک می‎کرد تا بتوانید به پیامک دادن ادامه دهید” و سومی اظهار داشت: “او فردی سنگدل است، خیلی متاسفم عزیزم.”

 


بیشتر بخوانید

  • دعوای خانوادگی، موجب مرگ ۲ نفر شد

انتهای پیام/

منبع:yjc.news

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ