تدوین برنامه جامع توسعه گردشگری تبریز

باشگاه خبرنگاران جوان تبریز -بایرام زاده معاون گردشگری آذربایجان شرقی در دیدار با سرپرست اداره‌ گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بررسی ظرفیت‌های موجود و برنامه‌ریزی در راستای توسعه گردشگری شهر تبریز را از مهمترین موضوعات برشمرد.

با هم‌ فکری اداره‌ گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، اهداف توسعه‌ گردشگری تبریز بر اساس چند محور مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

از جمله محور‌های مورد مطالعه می‌توان به تعریف رویداد‌های ملی و بین‌المللی بر اساس تقویم رویدادی برای سال ۱۴۰۱، هدایت و استفاده‌ بهینه از موزه‌های در اختیار شهرداری تبریز، تعریف ۷ مسیر گردشگری و بررسی و ایجاد امکانات لازم برای مسیر‌های مذکور، توسعه‌ زیرساخت‌های فناوری اطلاعات گردشگری هوشمند و انجام مطالعات برندینگ گردشگری تبریز اشاره کرد.

بسترسازی و تسهیل جذب سرمایه‌گذار برای توسعه‌ زیرساخت‌ها، حفظ و احیا بافت تاریخی و استفاده از عناوین ملی و جهانی تبریز همچون شهر جهانی فرش، فعالیت در حوزه‌ دیجیتال مارکتینگ، حمایت از ارائه‌دهندگان خدمات گردشگری و توسعه‌ی شبکه‌ی پیاده راهی به‌هم‌پیوسته از دیگر محور‌های مطالعاتی و اجرایی خواهد بود که با همکاری اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز پیش خواهیم برد.

انتهای پیام/ک

منبع:yjc.news

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها