🌟 ورزشی

ستارپور: ثوری به هیچ کدام از وعده‌های خود در فدراسیون بوکس عمل نکرد

محمد ستارپور قهرمان سابق بوکس در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت این رشته در دوره ۴ ساله ریاست حسین ثوری آن هم در آستانه انتخابات اظهار داشت: در ۴ ساله گذشته تمام قهرمانان سابق بوکس از این رشته دور شده اند. یعنی سرمایه‌های بوکس ایران در حال حاضر کاره‌ای نیستند. فدراسیون هم در این سال‌های هیچ موقع با هیئت‌های استانی صادق نبوده و همواره واقعیت‌ها را پنهان کرده است. ثوری زمانی که به عنوان رئیس فدراسیون بوکس انتخاب شد وعده‌هایی داد که هیچ کدام از آن‌ها تا امروز عملی نشده است. از طرفی روح الله حسینی نامزد قطعی انتخابات در چند روز گذشته قول ساخت خانه بوکس را داده است.

برنامه‌های حسینی خیلی بهتر از ثوری است

قهرمان سابق بوکس افزود: برنامه‌هایی که روح الله حسینی ارائه داده نسبت به ثوری خیلی بهتر است. همچنین حسینی حامیان مالی زیادی دارد که قرار است با خود به فدراسیون بوکس بیاورد، به همین دلیل نظر خیلی از هیئت‌های استانی روی روح الله حسینی است. همچنین او در زمان ناطق نوری به عنوان نایب رئیس فدراسیون فعالیت داشته و شناخت خوبی از بوکس دارد.

ثوری به هیچ کدام از وعده‌های خود عمل نکرد

ستارپور درباره اینکه کدام وعده‌های ثوری در این ۴ سال عملی نشده است بیان داشت: او قرار بود بوکس بانوان را راه اندازی کند که تا امروز خبری از آن نیست. همچنین ثوری می‌خواست حامیان مالی میلیاردی را وارد بوکس کند که هیچ کدام از آن‌ها محقق نشدند. همیشه نزدیک به انتخابات که می‌شود افراد وعده‌های زیادی می‌دهند. اگر قرار بود وعده‌هایی که ثوری می‌دهد عملی شود قطعا در این ۴ سال عملی می‌شد.

نزدیک‌تر از من به ثوری در فدراسیون وجود نداشت

رئیس هیئت بوکس تهران ادامه داد: من به عنوان رئیس هیئت بوکس استان تهران به صراحت می‌گویم که تمام قول‌هایی که رئیس فدراسیون در این ۴ سال به ما داد هیچ کدام عملی نشده است. به غیر از من و مجید عباس زاده که در هیئت بوکس حضور داریم کسی به ثوری نزدیک‌تر نبود و تمام صحبت‌هایی که رئیس فدراسیون در این مدت انجام داد متاسفانه هیچ کدام عملی نشده و فقط در حد حرف باقی مانده است.

تمام موفقیت‌های تیم ملی بر دوش استکی است

ستارپور درباره وضعیت تیم ملی بوکس نیز گفت: تمام زحمات و موفقیت‌های تیم ملی در این مدت بر دوش استکی بوده است و ثوری در موفقیت‌های تیم ملی به نظر من نقش چندانی نداشته است. وقتی مدیری در یک سازمانی قرار دارد یا از نظر سیاسی چهره قابل قبولی دارد و می‌تواند کار‌های بزرگی انجام دهد یا از نظر چهره ورزشی فردی شناخته شده است و می‌تواند شرایط ورزشی آن رشته را تغییر و تحول ایجاد کند. متاسفانه ثوری در هیچ کدام از این ۲ بحث موفق نبوده است. بوکس یک زمانی سالن خوبی داشت که تحت نظر فدراسیون بود، اما آن سالن را با کاراته نصف کردند که نصف باقی مانده هم با تلاش‌های استکی بود که توانست برای تیم ملی نگه دارد.


بیشتر بخوانید

  • جعفری سرپرست فدراسیون بوکس شد

ثوری به دوستان خود در هیئت‌های استانی ۸ جفت دستکش داده است

قهرمان سابق بوکس درباره مشکلات این رشته تاکید کرد: ما در این ۴ سال گذشته حتی یک جفت دستکش هم از فدراسیون نگرفتیم و الان که نزدیک به انتخابات شده ثوری یادش افتاده به بعضی از هیئت‌های بوکس که با او همراه هستند ۸ جفت دستکش اهدا کند. این در حالی است که هیئت بوکس تهران هیچ دستکشی دریافت نکرده است. در کل بوکس ایران وضعیت خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. ما هنوز یک سالن با کیفیتی که در شان و شخصیت بوکس باشد نداریم. با توجه به شرایط سخت اقتصادی که در کشور وجود دارد دیگر نمی‌توان با بودجه وزارت ورزش فدراسیون را چرخاند و روسای فدراسیون‌ها باید سراغ حامیان مالی بروند.

انتهای پیام/

منبع:yjc.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها