🌟 ورزشی

مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان: پشتوانه سازی از مدال گرفتن سخت‌تر است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجید ترکان مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان و دارنده مدال‌های طلا، نقره و برنز جهان، در خصوص عملکرد فدراسیون در سال ۲۰۲۱ میلادی گفت: به طور کلی در فدراسیون کار‌های بسیار خوبی انجام شده است، که شاخص‌ترین آن‌ها ساخت کمپ تیم‌های ملی بود. البته برای اولین بار بود که نونهالان را هم به اردو دعوت کردند؛ که این اردو از لحاظ فرهنگی و ورزشی بسیار خوب بود و وقتی قهرمانان و ملی پوشان در سطح المپیک می‌آیند و با آن‌ها دیدار می‌کنند، نشان از آن دارد که چه کار بزرگ و خوبی در فدراسیون انجام شده است.

او با بیان اینکه من باید درباه مسائل فنی صحبت کنم گفت: می‌خواهم بگویم پشتوانه سازی و استمرار در مدال گرفتن را امسال کشتی گیران نشان دادند و آرزو دارم که این موفقیت‌ها همچنان پر تکرار باشد.

ترکان در خصوص انتخاب سرمربیان تیم ملی، چرخه انتخابی و برگزاری رقابت‌های لیگ هم گفت: بسیار برنامه ریزی دقیق و خوبی صورت گرفت و در این شرایط وجود کرونا باید به فدراسیون دست مریزاد گفت، شاید انتظار بیشتر بود، اما با این شرایط کار انجام شده بسیار عالی بود. اما اگر بخواهم بصورت کلی و در همه موارد نمره‌ای به فدراسیون بدهم نمره قبولی است.

پیشکسوت کشتی آزاد در خصوص پیشنهاد خود برای سال ۲۰۲۲ گفت: تا اینجا خودمان را رسانده ایم، مدال گرفتن سخت است، تکرار مدال گرفتن سخت‌تر و پشتوانه سازی از همه این‌ها سخت‌تر است. در درجه اول باید پشتوانه سازی در بخش پایه‌ها را بیشتر کنیم و به این موضوع از همه موضوعات بیشتر رسیدگی کنیم، چون فونداسیون تیم‌های ملی در آینده، همین نونهالان هستند. فدراسیون با این دید قشنگی که دارد می‌تواند امسال از سال گذشته نیز موفق‌تر باشد.


بیشتر بخوانید

  • بیشترین بازدید پست‌های صفحه اتحادیه جهانی به کشتی گیران ایران تعلق گرفت

انتهای پیام/

منبع:yjc.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها