🌟 ورزشی

مربی دو و میدانی: رکورد‌های معقولی را برای بازی‌های آسیایی انتخاب کردیم

سجاد مرادی مربی دو و میدانی  در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حد نصاب‌های اعلام شده برای رقابت‌های داخل سالن آسیا گفت: من عضو سازمان تیم‌های ملی هستم و در کمیته استقامت و نیمه استقامت حضور دارم. رکورد‌های ورودی که برای مسابقات آسیایی گذاشتیم کاملا منطقی هستند. مسئولان  انتظار مدال در مسابقات قهرمانی آسیا را دارند به همین علت من رکورد‌هایی گذاشتم که اگر  ورزشکاری بتواند این حدنصاب‌ها را بزند به طور حتم مدال آسیایی را می‌گیرد.

او ادامه داد: به نظرم  برای مسابقات قهرمانی آسیا رکورد‌های سختی نیست و  ما در کمیته استقامت و نیمه استقامت رکورد‌های معقولی گذاشتیم.  

مرادی درباره اینکه  حمید سجادی وزیر ورزش در گذشته  قهرمان دو و میدانی  و این موضوع به این رشته ورزشی کمک می‌کند، گفت: بله، این موضوع باعث افتخار دو و میدانی است. به طور حتم تاثیر مثبت حضور سجادی در وزارت ورزش را سال آینده خواهیم دید که چقدر مفید است و باعث پیشرفت دو و میدانی می‌شود. سجادی جزو قهرمانان دو و میدانی بود و در این رشته ورزشی رکورد دار بوده است. به طور حتم سجادی به طور کامل مسائل ورزش را درک می‌کند.  

مربی دو و میدانی درباره بازی‌های آسیایی گفت: کسب مدال در این مسابقات سخت است. مدال‌هایی که ما در آسیا بعد از انقلاب کسب کردیم ۱۰ الی ۱۲ مدال بوده است. ورزشکاران همیشه در بازی‌های آسیایی تلاش خود را کردند و اکنون هم دوندگان  باید سعی خود را کنند تا پرچم کشورمان را  به اهتزاز در آورند.  

مرادی درباره وضعیت ورزشکارانش گفت: خدا را شکر وضعیت شاگردانم خوب است و تمرینات خود را انجام می‌دهند. همه ورزشکاران هدفشان کسب مدال در بازی‌های آسیایی است و به طور حتم همه تلاش می‌کنند. کسب مدال آسیایی شوخی نیست و باید با جدیت این مسابقات را پیگیری کنیم.  


بیشتر بخوانید

  • باید در حد نصاب‌های مسابقات داخل سالن آسیا تجدید نظر شود

انتهای پیام/ 

منبع:yjc.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها