🌟 ورزشی

رئیس فدراسیون کشتی: داوری کشور نیاز به یک بازنگری دارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه‌ی مدیران فدراسیون کشتی، امروز (سه شنبه) با حضور علیرضا دبیر رئیس و مدیران فدراسیون کشتی در محل این فدراسیون برگزار شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ابتدا در این جلسه از زحمات غلام عباس اکبرنژاد مسئول حراست فدراسیون تقدیر کرد و گفت: اکبرنژاد واقعاً برادرانه در خدمت کشتی هستند و فردی اخلاق مدار و دلسوز است و مدیریت او در رفع و رجوع امور کدخدا منشانه و دستگیرانه است و کشتی گیران نیز با ایشان احساس راحتی می‌کنند.

او در ادامه با توجه به اهمیت بحث مربیان کشتی، خطاب به ناصر نوربخش سرپرست انستیتو کشتی گفت: اگر خروجی کار انستیتو که همان آموزش صحیح و برگزاری کلاس‌های مربیگری در استان‌ها است به خوبی انجام شود، کشتی ما رو به جلو حرکت خواهد کرد.

دبیر تأکید کرد: تمامی کمیته‌ها و واحد‌های فدراسیون موظف هستند که به یاری انستیتو کشتی بیایند، چراکه کار کشتی کشور وقتی درست می‌چرخد که انستیتو کشتی ما به معنای واقعی کلمه کار خود را درست انجام دهد.

کار باید برای رضای خدا باشد

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه در فدراسیون فرد محور نباشید تصریح کرد: کار باید جمعی انجام شود تا پیش برود و مطمئن باشید با نبود یک یا چند فرد، کار کشتی نمی‌خوابد و قطعاً نیرو‌های قوی در کشتی هستند که کار را پیش ببرند. اعتقاد دارم که کار باید برای رضای خدا باشد و تمام هدفم کسب رضای خدا است.

دبیر با تأکید بر اینکه تمامی واحد‌ها و کمیته‌های فدراسیون موظف هستند تا اطلاعات کامل خود را در اختیار محمدابراهیم امامی قرار دهند اظهار داشت: آقای امامی سخنگوی فدراسیون هستند و باید در لحظه در جریان تمامی مسائل فدراسیون باشند و او مسئولیت پاسخگویی رسانه‌ها را دارند.

او با تقدیر از عملکرد علی اکبر جیرسرایی رئیس کمیته پیشکسوتان، گفت: بعد از چند سال تیم اعزامی ما به مسابقات پیشکسوتان بدون هیچ حاشیه‌ای به کار خود پایان داد و این نشان از عملکرد خوب کمیته پیشکسوتان دارد.

رئیس فدراسیون کشتی خطاب به مصلایی پور رئیس کمیسیون داوران بیان داشت: برای داوران باید فیلتر‌های سخت تری گذاشته شود و داوران ما ارتقاء پیدا کنند، ضمن اینکه داوری کشور نیاز به یک بازنگری دارد و تعداد داوران باید متناسب با نیاز فدراسیون و کشتی کشور باشد.

دبیر همچنین عملکرد واحد مالی فدراسیون را خوب توصیف کرد و گفت: خدا را شکر ما در بخش مالی کارهایمان به خوبی پیش می‌رود.

اردو‌های تیم ملی باید به بهترین نحو ممکن برگزار شود

او خطاب به ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون گفت: اردو‌های ما آغاز شده اند، اما برای من چند چیز بسیار مهم است و از آن نمی‌گذرم و انتظار دارم که شما این مسائل را به صورت کامل پیگیری کنید. رعایت مسائل بهداشتی و مراقبت‌های لازم از کشتی گیران، انتخاب فیزیوتراپ و ماساژور‌های حرفه ای، کارکشته و بدون حاشیه و پزشک حاضر در اردو از اهم مسائل است، ضمن اینکه ما تمام تلاش خود را برای در اختیار قراردادن امکانات لازم انجام داده ایم و دستگاه‌های فیزیوتراپی جدید نیز خریداری شده است.

رئیس فدراسیون کشتی با تأکید بر نظم و انضباط اردویی گفت: اردو‌های ما باید به بهترین نحو ممکن برگزار شود و تحقق این امر بدون رعایت نظم و انضباط فردی و تیمی میسر نخواهد شد.

او با از ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: کار‌های اداری به صورت مطلوبی پیش می‌رود و از همه‌ی واحد‌ها و کمیته ها می‌خواهم که با مهربان هماهنگ باشند، چون او در تمامی مسائل با من هماهنگ است.

دبیر با تبریک نتیجه بدست آمده توسط بانوان آلیش کار در تورنمنت قزاقستان گفت: بخش بانوان فدراسیون و خانم درخشانی نایب رئیس امور بانوان، عملکرد خوبی داشته اند و امیدوارم که این روند پیشرفت ادامه دار باشد.

او با اشاره به حضور فاطمه زرین ماه در کمیته حقوقی و انضباطی فدراسیون کشتی گفت: با حضور وی کار‌ها بهتر پیگیری می‌شود و برای حل و فصل پرونده‌هایی که از فدراسیون‌های قبل مانده وقت بیشتری گذاشته می‌شود، ما هنوز درگیر مسائل حقوقی فدراسیون‌های پیشین هستیم و امیدوارم که با پیگیری‌های این کمیته، به زودی شاهد این باشیم که فدراسیون در بخش حقوقی دیگر پرونده‌ی بازی نداشته باشد.

رئیس فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: تا روزی که برای خدا کار کنیم، به کشتی کمک می‌شود و قطعاً به بی پولی نخواهیم خورد همانطور که در دو سال و نیم گذشته اینگونه بوده و همه این‌ها از فضل و عنایت پروردگار متعال بوده است.


بیشتر بخوانید

  • پایان حواشی در کشتی فرنگی یا آرامش قبل از طوفان؟

انتهای پیام/

منبع:yjc.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها