استقبال اشتباه و زودهنگام حناچی از انتخابات/ ممانعت از انتشار اخبار شورا در همشهری

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در جلسه علنی شورا گفت: اخیراً مطلع شدم که با دستور شهردار تهران با دستاویز شائبه تبلیغات انتخاباتی در انتشار مباحث صحن شورا از قبیل برخی نطق‌ها و تذکر‌ها در روزنامه همشهری، محدودیت‌هایی اعمال شده است.

وی ادامه داد: طبیعی است که آنچه شورا در ماه‌های پایانی در قالب نطق‌های انتقادی، تذکر و پیگیری مطرح خواهد کرد، به این منظور است که نتیجه اقدامات، تلاش‌ها و تغییر رویه‌ها در اداره امور شهر را بررسی و دنبال کند.

سخنگوی شورای شهر تهران بیان کرد: حتماً در ماه‌های پیش رو مباحث انتقادی در صحن شورا بیشتر می‌شود و آنچه طی چهار سال توسط اعضای شورا دنبال شده است با جدیت بیشتری و با ادبیات منتقدانه و دغدغه مندی‌های بیشتر در صحن، مطرح خواهد شد تا شاید بتوان از اجرا و تحقق مصوبات پارلمانی مانع زدایی کرد.

اعطا اضافه کرد: همشهری رسانه شهر و مدیریت شهری است و ایجاد محدودیت در انعکاس محتوا و مطالب صحن با بهانه انتخابات، ۲ برداشت ایجاد می کند که برداشت خوشبینانه این است که شهردار محترم به شیوه اشتباه و با تحلیل غلط به استقبال زودهنگام انتخابات رفته اند.

در حال تکمیل…

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها