افزایش ظرفیت استفاده از مکان‌های سربسته در کالیفرنیا

به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ورایتی، کاهش نرخ مبتلایان به کووید ۱۹ و همینطور افزایش نرخ افراد واکسینه شده، باعث شد که مقامات ایالت کالیفرنیا در برخی مناطق به کنسرت‌‌ها و دیگر رویداد‌هایی که در سالن‌های سربسته برگزار می‌شوند، اجازه استفاده ۷۵ درصدی از ظرفیت سالن‌ها را بدهند. البته تا زمانی که تمامی حاضران واکسن زده باشند یا آزمایش آن‌ها برای ابتلا به ویروس کرونا منفی شده باشد.

افزایش میزان ظرفیت سالن‌ها نشان خوبی برای ایالت کالیفرنیاست. افزایش ۷۵ درصدی ظرفیت برای مناطق زرد اعمال شده و نشان می‌دهد که میزان مبتلایان به نرخ پایینی رسیده است. لس آنجلس هنوز در محدوده نارنجی طبقه بندی می‌شود و سالن‌های این منطقه، بیش از ۵۰ درصد ظرفیتشان نمی‌توانند بهره ببرند.

در حال حاضر، تنها سه مورد از مناطق در کالیفرنیای شمالی مجوز افزایش ۷۵ درصدی را گرفته اند و هنوز ۳۳ مورد در وضعیت نارنجی و ۲۲ مورد در محدوده قرمز هستند.

در نیویورک هم تصمیمات جدیدی در رابطه با ظرفیت سینما‌ها اتخاذ شده و سینما‌های این شهر به زودی می‌توانند میزبان جمعیت بیشتری از مخاطبان باشند. اندرو کوئومو، فرماندار نیویورک به سینما‌های محلی اجازه داد که از ۲۶ آوریل از ۳۳ درصد ظرفیت خود استفاده کنند. از طرفی موزه‌ها و باغ وحش‌ها هم می توانند از ظرفیت ۵۰ درصدی خود استفاده کنند. او همچنین تاکید کرد که دیگر شیوه نامه‌های بهداشتی مثل فاصله اجتماعی همچنان بر جای خود باقی است.

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها