پزشک خانواده در فارس اختیاری شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی نمایندگان استان فارس، ادامه پوشش طرح پزشک خانواده هم برای مردم و هم برای پزشکان عمومی و تخصصی اختیاری شد.

او، بیان کرد: بعد از اعلام عمومی موضوع  از سوی دانشگاه علوم پزشکی فارس، مردم و پزشکانی که تمایل به ادامه پوشش طرح پزشک خانواده را نداشته باشند، می توانند انصراف خودشان را از پوشش این طرح اعلام و از پوشش طرح پزشک خانواده خارج شوند.

قادری، درخصوص بیمه ها نیز تصریح کرد: بیمه ها هم مکلف اند با پزشکانی که زیر پوشش پزشک خانواده نیستند قرارداد امضا کنند، به این ترتیب فقط افرادی که داوطلب ادامه وضع موجود هستند می توانند از پوزش پوشش پزشک خانواده استفاده کنند. 

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، با  اشاره به اینکه نمایندگان فارس در مجلس تلاش های بسیاری برای تحقق این امر داشته اند، ادامه داد: موضوع در جلسه دو هفته قبل با حضور دو معاون وزیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی فارس و نمایندگان بیمه ها نهایی  و از سوی معاونت بهداشتی وزیر بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی فارس ابلاغ شد.

او، افزود: افراد داوطلب تا ۱۰ اردیبهشت فرصت دارند انصراف خود را از پوشش طرح پزشک خانواده اعلام کنند.

انتهای پیام/ت 

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها