جنایت خونین در منطقه نظام آباد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار علیرضا لطفی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ  گفت: بدنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌داد سه مرد جوان باضربات متعدد چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات و خونریزی فوت کرده اند.

لطفی تصریح کرد: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی به همراه بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت راهی محل شدند. در تحقیقات میدانی مشخص شد دو گل فروش بساطی در خیابان سبلان شمالی با سه سرنشین خودروی پژو درگیر شده و یکی از گلفروشان که صاحب اصلی بساط بود با ضربات متعدد چاقو سه جوان پژو سوار را مجروح کرده است.

گلفروشان بدنبال این درگیری خونی سوار بر خودروی نیسان خود شده و از محل متواری می‌شوند. اما ماموران کلانتری که با اطلاع از درگیری به تعقیب سرنشینان نیسان پرداختند. چند خیابان پیایین‌تر از محل درگیری ماموران موفق می‌شوند راننده خودروی نیسان را دستگیر کنند، اما متهم اصلی فرار می‌کند.

سردار علیرضا لطفی، رییس پلیس اگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد. متهم دستگیر شده نیز در اختیار کاراگاهان اداره دهم پلیس اگاهی قرار دارد و تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل قتل سرنشینان پژو ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها