غروب زندگی ۶ بیمار کرونایی دیگر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، مهدی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۸ آزمایش تشخیص کرونا در خراسان جنوبی انجام شده است که مجموعا ۶۸ بیمار جدید شامل ۲۰ بستری و ۴۸ سرپایی شناسایی شده اند.

او افزود: از این تعداد ۳۴ نفر از بیرجند، ۱۱ نفر از زیرکوه، ۹ نفر از درمیان، ۷ نفر از طبس، ۵ نفر از قاین و ۲ نفر از سربیشه بوده اند.

 مهدی زاده بیان کرد: با انجام ۷۱۱ آزمایش سریع کرونا نیز ۱۹۷ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: در حال حاضر ۲۶۵ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که ۱۵۳ نفر کرونا مثبت اند.

او عنوان کرد: از این تعداد ۲۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که حال ۵ نفر نامساعد است.


بیشتر بخوانید

  • کرونا نفس ۳ نفر دیگر را گرفت

مهدی زاده اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۷۵ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های استان پذیرش و در همین مدت ۵۷ بیمار شامل ۲۵ بیمار کرونا مثبت با حال عمومی خوب ترخیص شده اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۷ هزار و ۲۰۴ بیمار کرونا مثبت بهبود یافته اند یا در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

او افزود: تا روز گذشته ۴۹ هزار و ۵۵۶ آزمایش مولکولی تشخیص کرونا در خراسان جنوبی گرفته شده که منجر به شناسایی ۱۸ هزار و ۱۵۱ بیمار شده است.

انتهای پیام/ ر

منبع:yjc.ir

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها