🌟 استانها

البرز، استانی کوچک با ظرفیت های بزرگ+فیلم

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز،  علیرضا زاکانی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که امروز در کشور فقر، فساد، تبعیض و مشکلات متعددی وجود دارد، گفت: سال اول دولت من تغییر ملموسی را در کشور احساس خواهید کرد و چهار سال بعد صورت جدیدی را از کشور شاهد خواهید بود.

 زاکانی با بیان این که انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مهم ترین انتخابات نقش سرنوشت‌سازی در آینده ما دارد، افزود: این اهمیت از آن جهت است که بالغ بر ۸۵ درصد منابع کشور در اختیار رئیس جمهور قرار دارد.

او گفت: ایران از مردمی خوب، رهبری آگاه، جوانانی پرشور، زنان و نخبگان برخوردار است و وضعیت کنونی به هیچ وجه زیبنده این کشور نیست، این کشور امکانات بزرگی دارد که اگر در استفاده از آن دقت کنیم می‌توانیم مشکلات را مرتفع و گام‌های بلندی برداریم و ما از اسلام و تمدنی چند هزار ساله برخوردار هستیم.

نامزد انتخابات ریاست جموری افزود: اقوام، مذاهب و اقلیت‌ها گل سرسبد و فرصت برای کشور هستند و متعجبم که با وجود همه این‌ها چطور این همه فقر، فساد، تبعیض و مشکلات متعدد در کشور وجود دارد.

او گفت :امروز تورم بر گردن مردم و معیشت آن‌ها سنگینی می‌کند و  این تعارض را باید حل کرد که راه‌حل آن حضور در پای صندوق رأی است.

زاکانی افزود: دولت ما به اشتباه راهی را طی کرد و تصورش بر این بود که از طریق خارج می‌تواند مشکلات را حل کند در صورتی که تحریم یک استراتژی دقیق برای برخورد با ملت ایران بود و نباید از دشمن انتظار خوبی داشت و ما باید با عقل راه درست را طی کنیم.

کد ویدیو

انتهای پیام/خ

 

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها