🌟 تکنولوژی

روش عجیب مرد هندی در استفاده از مایع ضدعفونی کننده!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از شیوع کرونا، کارشناسان حوزه سلامت به همه مردم توصیه کردند تا برای پیشگیری از انتقال و همچنین ابتلا به این بیماری، مرتبا دست‌های خود را با مایع‌های مخصوص، ضدعفونی کنند. به همین دلیل در بسیاری از کشور‌ها در مکان‌های پرخطر از جمله فروشگاه‌های بزرگ، خودپرداز‌های بانک و ادارات که معمولا رفت و آمد بیشتری انجام می‌شد محلول‌های ضدعفونی کننده برای انجام این کار در نظر گرفته شد.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر و مورد توجه کاربران قرار گرفته است روش استفاده عجیب یک شهروند هندوستانی از محلول ضدعفونی کننده را نشان می‌دهد. این مرد هندی که هویتش مشخص نشده نه تنها از محلول ضدعفونی کننده برای ضدعفونی کردن دست‌هایش استفاده می‌کند بلکه آن را مانند کِرِم به سر و صورت خود و حتی پاهایش می‌مالد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود این مرد پس از دریافت محلول ابتدا آن را به سر و صورت خود مالیده و سپس دست‌های خود را تا آرنج به آن آغشته می‌کند. او سپس به سراغ‌های پا‌های خود رفته و محلول را به مانند کرم به پاهایش تا قسمت زانو می‌مالد.


بیشتر بخوانید

  • هوس کشیدن سیگار همزمان با ضدعفونی کردن دست حادثه ساز شد!

این ویدئو جالب توسط «روپین شارما» افسر پلیس هند در توئیتر منتشر شد. او در شرح طنزی در مورد این ویدئو نوشت: «به این ترتیب کرونا هرگز جرات نمی‌کند به این مرد نزدیک شود.»

این ویدئو که از زمان انتشار تاکنون بیش از ۵ هزار بیننده داشته با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «به نظرم بهتر این است که این مرد با محلول ضدعفونی کننده یک دوش بگیرد.»

کد ویدیو

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها