دستبند پلیس بر دستان تعمیرکار قلابی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری گفت: بیست و هفتم اسفند ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت دستگاه پکیج به ارزش ۷۰ میلیون ریال از طریق کلانتری ۱۳۸ جنت آباد به دادخواهی یکی از شهروندان برای ادامه رسیدگی تحویل پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران شد.

وی عنوان کرد: مفاد پرونده حاکی از آن بود، شاکی برای سرویس پکیج منزلش از طریق فضای مجازی به یک آگهی برخورد می‌کند که در خصوص تعمیر و سرویس پکیج تبلیغات کرده بود که طی تماس با شماره مندرج در آگهی، آگهی دهنده که خود را امید معرفی می‌کند به درب منزل شاکی مراجعه، ابتدا پکیج را سرویس می‌کند، ولی ۲ روز بعد دوباره دستگاه از همان قسمت تعمیری معیوب می‌شود.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران ادامه داد، شاکی مجدداً با تعمیرکار تماس و پس از مراجعت، به بهانه تعمیر اساسی، دستگاه پکیج را با خود برده و پس از آن شاکی چندین بار با وی تماس گرفته، ولی پاسخگو نبوده است که به ظن سرقت دستگاه شاکی شکایت خود را در مراجع قضائی اعلام می‌کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: طبق دستور قضائی، کارآگاهان ابتدا به منظور شناسایی و احضار متهم اقدام و با استعلام‌های انجام شده مشخص شد شماره تماس اعلامی از سوی امید متعلق به غیر می‌باشد و بلامکان است که در ادامه تحقیقات کارآگاهان با مراجعه به آگهی‌های درج شده از سوی امید، تلاش برای شناسایی متهم انجام می‌شود و با تلاش بی وقفه کارآگاهان مطلع شدند اسم اصلی متهم سعید است.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی ابراز داشت: با شناسایی هویت واقعی متهم کارآگاهان در ادامه با استعلام از مراجع قضائی به دست آوردند، سعید دارای دو فقره سابقه سرقت داخل خودرو نیز است.

وی اضافه کرد: پس از کسب دستور قضائی اکیپی از کارآگاهان پایگاه برای دستگیری به درب منزل متهم اعزام، در تحقیقات میدانی معلوم شد که آدرس مربوط به چهار سال پیش بوده و متهم از آن محل نقل مکان نموده است.

سرهنگ اختیاری با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم که مغازه تعمیر پکیج بود، شناسایی شد، افزود: پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت نامحسوس نهایتا سعید در جلوی مغازه مشاهده و دستگیرشد.

این مقام پلیسی خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه به چهار فقره سرقت اعتراف و کارآگاهان در بازرسی از منزل وی یک دستگاه پکیج متعلق به شاکی را کشف و متهم نیز با قرار صادره تحت نظر قرار گرفته و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها