🌟 استانها

دستگيري اخلالگران توزيع آرد در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات استان، شبکه حرفه‌ای اخلال در نظام توزیع آرد استان شامل تعدادی از عاملان توزیع، نانوایی ها، دلالان و نیز تعدادی از کارمندان دولتی استان شناسایی شدند.

نگین تاجی افزود: این افراد با شگردی خاص، آرد با سهمیه دولتی را دریافت و به صورت غیرمجاز با قیمت تقریبی ١٠٠ تا ١٢٠ هزار تومان به فروش می‌رساندند.

او ادامه داد: متهمان با جمع آوری آرد در شهر‌ها و روستا‌های استان، که طبق ارزیابی به عمل آمده هر دلال روزانه بیش از ٢٤٠ کیسه آرد را جمع آوری می کردند را به استان‌های همجوار از جمله؛، بوشهر، فارس و خوزستان انتقال می‌دادند.

نگین تاجی گفت: آراد‌ها در بازار به صورت غیر قانونی با قیمت گذاف به فروش می رسید و متخلفان سود نامشروع فراوانی را به دست می‌آوردند.
رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه در این شبکه، تعدادی از کارمندان دولتی نیز همکاری می‌کردند گفت: این دلالان با تعامل غیر مشروع با چند کارمند اداره ای، با تشکیل شبکه فساد اقتصادی، با افزایش غیر قانونی، سهمیه آرد دریافتی برخی نانوایی‌های استان را، با تبعیضی ناروا افزایش داده و بعضاً حتی مبالغ این خرید را نیز همان دلالان پرداخت می کردند و سپس از سهمیه دریافتی بخش اندکی را به نانوایی مربوطه تحویل داده و مابقی را در بازار آزاد با قیمت گذاف به فروش می‌رساندند.

انتهاب پیام/ص

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها