🌟 تکنولوژی

۱۱ سال زندگی مخفیانه یک زن در خانه همسایه!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شاید با خواندن این داستان تصور کنید قسمتی از یک فیلم سینمایی باشد، اما این اتفاقی است که در دنیای واقعی رخ داده است. در یک اتفاق عجیب و باورنکردنی یک زن هندوستانی که ۱۱ سال پیش مفقود شده بود در حالی که طی تمام این مدت در خانه همسایه خود زندگی می‌کرد رویت شد. این اتفاق عجیب در منطقه «پالاکاد» در ایالت کرالا هند رخ داد.

بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی هند فوریه ۲۰۱۰ که این زن ۱۸ ساله با نام «ساجیت‌ها» از روستای آیالور ناپدید شد. در تمام این سال‌ها والدین این زن در جستجوی دختر مفقود شده خود بودند، اما نتوانسته بودند او را بیابند.


بیشتر بخوانید

  • زندگی مخفیانه قاتل با جنازه همسرش!

سرانجام پس از گذشت ۱۱ سال این دختر با شکایت خانواده علیچوواتیل رحمان پیدا شد. روز سه شنبه بشیر برادر بزرگ رحمان، به طور تصادفی برادرزن و برادرش را ملاقات کرد. او متوجه شد که برادر و همسر او پس از ترک خانه آن‌ها در روستای مجاور یک خانه اجاره کرده و زندگی می‌کنند.

بنا به گزارش پلیس این زوج به دلیل داشتن دو باور دینی متفاوت رابطه خود را مخفی کرده بودند. ساجیت‌ها پس از رفتن به خانه رحمان، هرگز به خانه بازنگشته بود. رئیس پلیس محلی هند با غیرمعمول دانستن این اتفاق در هند گفت چنین داستانی واقعی به نظر نمی‌رسد، اما این زن به مدت ۱۱ سال به صورت مخفیانه در نزدیکی خانواده‌ خود زندگی می‌کرد.

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها