اعلام آمادگی سران عشایر عرب برای حضور در انتخابات در آبادان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان،دو همایش در آبادان و چوئبده با حضور سران و شیوخ عشایر منطقه برگزار شد و در این نشست‌ها عشایر و بزرگان طوایف برای حضور در صحنه انتخابات و لبیک به ندای امام خامنه‌ای اعلام آمادگی کردند و بر ضرورت مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب فرد شایسته تاکید شد.

سرهنگ بهزادی معاون هماهنگ کننده منطقه سه در همایش سران عشایر و بزرگان طوایف با در مصلی نماز جمعه  چوئبده گفت: این اجتماع  با هدف لبیک گفتن به مقام معظم رهبری و بررسی موضوع انتخابات  برای رقم زدن حضوری پرشور برگزار شده است.

او افزود: با توجه به اینکه صیادان حاضر در جمع حافظان امنیت دریایی و اقتصاد کشورمان هستند با شرکت درست در انتخابات می‌توانند این مسئولیت خطیر را به درستی به جا آورند و با انتخاب فرد اصلح  گامی بلند در راستای آینده کشور بردارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالنبی صداقت نماینده ولی فقیه در  نیروی دریایی سپاه نیز با اشاره به سخن شهید سلیمانی مبنی بر حفظ حرم وحریم جمهوری اسلامی ایران گفت: در زمان فعلی باید با شرکت در انتخابات از حریم جمهوری اسلامی به عنوان سربازان این مملکت دفاع کنیم.

او افزود: مقام معظم رهبری بار‌ها اشاره فرمودند ما یک رای داریم آن را به صندوق می‌اندازیم و آنچه پس از آن اتفاق می‌افتد به این رای ما بستگی دارد لذا ما موظفیم وظایف خود را که یکی از آن‌ها انتخاب شخص اصلح است به جای بیاوریم.

نماینده ولی فقیه در  نیروی دریایی سپاه ادامه داد: با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات می توان به جهان ثابت کرد آحاد مردم در سراسر ایران گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و نسبت به سرنوشت کشورشان دغدغه دارند.

بخشایی مدیر بسیج نیروی دریایی منطقه ۳ سپاه نیز گفت: این نشست به صورت کلی با هدف بصیرت افزایی میان نیرو‌های بسیج نیروی دریایی سپاه و شیوخ عشایر و صیادان منطقه برگزار شد تا مردم  نسبت به اهمیت شرکت در موضوع سرنوشت‌ساز و مهم انتخابات آگاه‌تر شوند.

حجت الاسلام و المسلمین روز پیکر نماینده ولی فقیه در سپاه آبادان نیز در همایش سران عشایر در روستاى خضر نبى آبادان گفت: فرد اصلح باید به فکر مردم، مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان و کشاورزان که قشر آسیب پذیر جامعه به شمار می‌روند باشد.

او افزود: وقتی که رسانه‌های غربی در تلاش برای مشوش کردن اذهان عمومی مردم هستند نباید میدان را خالی کنیم.

مدیر بسیج نیروی دریایی منطقه ۳ سپاه ادامه داد: ما باید آگاه باشیم و به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گوش بدهیم، زیرا که دشمن از دولت انقلاب ایران هراس دارد و این باعث می‌شود تحریم‌ها بی اثر باشند.

انتهای پیام/ د

منبع:yjc.ir

قفل کردن درب بدون داشتن کلید + فیلم