مسیر جمکران سرسبزتر می شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، پیام جوادیان ،مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اجرای عملیات بهسازی فضای سبز بلوار خلیج‌فارس حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان بقیه‌الله اظهار کرد: این محور با توجه به این که کاربرد دوگانه دارد و هم به‌عنوان محور شهری برای دسترسی به مسجد مقدس جمکران بوده و هم یکی از مسیر‌های ورودی شهر محسوب می‌شود، از اهمیت زیادی برخوردار است.

او با بیان این که طول این مسیر ۱/۶ کیلومتر است و زیبایی منظر آن اهمیت بالایی دارد، گفت: احداث فضای سبز بلوار خلیج‌فارس از سال ۸۶ آغاز شد و با توجه به این که مسیر مترو زیر این محور در حال احداث بود اقدامات خاصی در آن انجام نشد و با توجه به این که احداث تونل تکمیل‌شده و محور هم اهمیت خاصی دارد تصمیم بر آن شد که در افزایش زیبایی این محور اقداماتی انجام شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: طراحی فضای سبز انجام‌شده و رفیوژ وسط ،دارای زیتون مثمر است و برای تکمیل فضای سبز محور از گونه‌های سازگار و زینتی استفاده‌شده و برای اجرا ابلاغ‌شده است.

جوادیان عنوان کرد: تلاش ما بر این است که طی دو ماه آینده عملیات بهسازی فضای سبز این محور با استفاده از سیستم آبیاری تحت‌فشار تکمیل شود.

انتهای پیام/ش

منبع:yjc.ir

مرد شجاعی که یک گرگ را از تله صحرایی نجات داد + فیلم