داماد جنایتکار زاهدانی در ملاعام اعدام می‌شود

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی شمس‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان شامگاه چهارشنبه  اظهارداشت: حکم قصاص در ملا عام برای داماد عصبانی که تعدادی از اعضای خانواده همسرش را به قتل رسانده بود صادر شده و در صورت تایید در دیوان عالی کشور به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

او با بیان جزییات این حادثه که اواخر سال قبل رخ داد بیان کرد: مشاجره لفظی و اختلاف خانوادگی منجر به تیراندازی در یک خانواده در زاهدان به اطلاع پلیس رسید که بلافاصله تیم‌های ویژه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان افزود: در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که داماد خانواده به علت اختلافات خانوادگی به وسیله یک قبضه سلاح شکاری به سمت پدرزن خود شلیک و وی را مجروح کرده که به بیمارستان منتقل شده اما از خروج سایر اعضای خانواده خودداری کرده است.

به گفته وی ماموران انتظامی و امنیتی حاضر در محل با استفاده از شیوه‌های تخصصی و مشاوره‌ای و پس از ساعتی گفت‌وگو موفق شدند ضارب را وادار به تسلیم کنند که این فرد هم‌اینک در بازداشت بسر می‌برد.

شمس آبادی خاطرنشان کرد: متاسفانه عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده موجب شد تا این فرد علاوه بر مجروح کردن پدر زنش، سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر همسر و یک بانوی دیگر که مهمان این خانواده بوده است را به قتل برساند.

او تاکید کرد: قوه قضائیه قطعا با این قبیل افراد که موجب به برهم زدن نظم و امنیت عمومی می شوند برخورد قاطع می کند.

انتهای پیام/ز

منبع:yjc.ir

کلیپ وحشتناک از سوزاندن اجساد کرونا در هند