وزیر آموزش و پرورش وارد استان سمنان شد

 

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان،محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش بدو ورود به استان سمنان از سوی حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، امیر بینایی مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، محمد دستورانی مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان استان سمنان مورد استقبال قرار گرفت.

او در این سفر یک روزه علاوه بر دیدار با آیت الله سیدمحمد شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و همچنین علیرضا آشناگر، استاندار سمنان در جلسه همزمان شورای اداری و شورای آموزش و پرورش استان شرکت می‌کند و در ادامه با نمایندگان معلمان استان نیز دیدار خواهد داشت.

حاجی میرزایی بعد از ظهر امروز پنجشنبه با نمایندگان دانش‌آموزان و تشکل‌های دانش آموزی دیدار و گفتگو می‌کند و سپس با شرکت در جلسه شورای معاونان آموزش و پرورش با مدیرکل، معاونان و روسا و مدیران ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان نیز نشست خواهد داشت.

افتتاح دبیرستان کاردانش شهید چمران و همچنین دیدار با جمعی از خیران مدرسه ساز استان، آخرین برنامه سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به استان سمنان خواهد بود.

انتهای پیام /گ

منبع:yjc.ir

کلیپ وحشتناک از سوزاندن اجساد کرونا در هند