تسریع در اجرای پروژه‌های گازرسانی لرستان در انتظار تأمین کالا و تجهیزات

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خرم آباد، کرم گودرزی مدیر عامل شرکت گاز لرستان اعلام کرد: در سال جدید  تسریع در اجرای پروژه‌های گازرسانی در اولویت قرار دارد و گام اصلی برای تحقق این هدف فراهم آوردن به موقع کالا و تجهیزات است که با پیگیری‌ها و تعاملات انجام شده توانسته ایم در این زمینه موفق عمل کنیم.

گودرزی ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۱۰۰ قلم از انواع کالا در مختلف از موجودی سایر شرکت‌های تابعه ملی گاز ایران تامین شده و این امر از مصادیق تلاش در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی است.

او  با اشاره به استفاده بهینه از کالا‌های مازاد تصریح کرد: تامین و جایگزینی کالا‌های مورد نیاز از منابع مازاد سایر شرکت‌های تابعه علاوه بر اینکه گامی است در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می‌تواند کاهش هزینه‌های تدارکاتی، انبارداری و جلوگیری از رکود سرمایه و مدیریت نقدینگی، صرفه جویی‌های منطقی و محاسبه شده در شرکت گاز استان لرستان را محقق کرد.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان اضافه کرد: واحد کالا شرکت گاز لرستان در حفظ و نگهداری اموال و کالای موجود در انبار‌ها و تهیه و تأمین تقاضا‌های مورد نیاز واحد‌های مختلف دارای عملکرد مطلوبی است.

از مجموع مصرف کنندگان گاز استان ۵۴۷ هزار و ۷۸ مشترک خانگی، ۲۵ هزار و ۳۳۶ عمومی و یک هزار و ۱۵ مشترک صنعتی هستند.

 

انتهای پیام/ر

منبع:yjc.ir

کلیپ قدم زدن تمساح در پیاده‌‌رو