امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به ۷۳ آسیب دیده

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، داریوش کریمی معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، گفت: پوشش امدادی ۴۲ حادثه در هفته قبلی انجام شده است و ۷۳ آسیب دیده ناشی از حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال‌احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و حوادث جاده‌ای با ۱۳ مورد همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

او با بیان آمار حوادث تحت پوشش امدادی این جمعیت در هفته سوم فروردین ماه، تصریح کرد: در این بازه زمانی ۱۳ مورد حادثه جاده‌ای، ۱۱ مورد حادثه شهری، ۸ مورد خدمات حضوری، ۴ مورد حادثه کوهستان و ۵ مورد حادثه صنعتی و کارگاهی توسط نیرو‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر استان پوشش امدادی داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان با بیان این که در این مأموریت‌ها به ۷۳ حادثه دیده امدادرسانی شده است، گفت: ۳۷ نفر از حادثه دیدگان در حوادث جاده‌ای، ۱۳ نفر در حوادث شهری، ۴ نفر در حوادث کوهستان، ۵ نفر در حادثه سیل و آبگرفتگی، ۶ نفر در حوادث صنعتی و کارگاهی و ۸ نفر به صورت حضوری خدمات دریافت کردند.

کریمی تصریح کرد: در امدادرسانی در حوادث رخ داده تعداد نجات یافتگان ۳۷ نفر بودند که ۲۹ نفر به بیمارستان‌ها منتقل شدند و ۸ نفر خدمات درمانی سرپایی دریافت کردند.

او افزود: ۱۲۴ نفر نیروی عملیاتی نجاتگر و امدادگر این جمعیت در قالب ۴۴ تیم عملیاتی با به کارگیری ۳۸ دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یاد شده فعالیت داشتند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حادثه، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال‌احمر تماس بگیرند.

منبع:ایمنا

انتهای پیام/م

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها