مبتلایان مثبت کرونایی فروردین در اسدآباد به بیش از هزار نفر رسید

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، دکتر عظیمی، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی در نشست ستاد فرعی کرونای این شهرستان گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان امسال به هزار و ۲۰ نفر رسید که افزایش شش برابری ابتلا به ویروس را نشان می دهد.

او گفت: تعداد مبتلایان مثبت کرونایی در اسدآباد در طول یک سال گذشته و از ابتدای شیوع ویروس تاکنون به آمار ۳ هزار و  ۳۵ نفر رسید که تعداد تست های مثبت pcr به هزار و  ۷۷۸ مورد بوده است.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی گفت: شهرستان اسدآباد که در کمتر از یک ماه گذشته در وضعیت آبی قرار داشت متاسفانه به علت بی توجهی‌ها به دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی قرمز کرونایی شد.

 دکتر عظیمی افزود: محدودیت‌های کرونایی با مصوبه ستاد کرونا در شهرستان در حال اجرا است و فقط مشاغل گروه یک اجازه فعالیت دارند و تردد شبانه خودرو‌ها در ساعت مقرر ممنوع است.

او گفت: برای شناسایی دقیق آمار مبتلایان به کرونا با اجرای طرح فراگیر شناسایی مبتلایان درمراکز تست گیری در بیمارستان قائم و کلیه مراکز خدمات درمانی شهر و روستا و در  شهر با استفاده از کانسک در حال انجام است و روز به روز به آمار مبتلایان افزوده می شود.

انتهای پیام/ا

منبع:yjc.ir

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها