توزیع ۴۰۰ معیشتی رمضان بین نیازمندان خمین

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و در هشتمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در خمین ۴۰۰ بسته معیشتی تهیه شده و آماده توزیع بین خانواده‌های نیازمن است.

سرهنگ حسینی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه خمین در گفت و گو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، گفت: در این مرحله که هشتمین مرحله از کمک‌های مومنانه است تعداد ۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تهیه شده و بین خانواده‌های نیازمند شهرستان توزیع خواهد شد.

سرهنگ حسینی افزود: همچنین همراه با بسته‌های معیشتی، ۲۰۰ بسته نوشت افزار به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال نیز در اختیار خانواده‌های بی بضاعت و مناطق کم برخوردار شهرستان قرار خواهد گرفت.

با شیوع کرونا و فرمایشات رهبری مبنی بر مواسات و همدلی و کمک مومنانه، رزمایش کمک مومنانه همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی هم آغاز شد و تا کنون ادامه دارد.

این رزمایش  با توجه به آسیب دیدن بخش از کسب و کارها به منظور کمک به قشر ضعیف جامعه رزمایش کمک مومنانه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۹۹ در استان مرکزی هم آغاز شد .

این رزمایش در راستای اجرای طرح همدلی و مواسات مومنانه و تهیه وتوزیع کمک های خیرین بین مردم کم برخوردار و آسیب دیدگان از شرایط کرونایی استان مرکزی اجرا می شود.

انتهای پیام / ج

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها