فضا سازی شهری مشهد با کمپین ” رمضان ماه تمرین صبر”

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مهدی حسینی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: ماه مبارک رمضان، به‌نوعی ماه تمرین صبر در کنار پرورش روح و جسم است، بر همین اساس طرح‌های ویژه این ماه در قالب کمپین ” رمضان ماه تمرین صبر” در نقاط مختلف شهر اکران شده است.

او با بیان اینکه این کمپین با شعار کمی “صبورتر_ کمی مهربان‌تر” اجراشده است، افزود: ماه مبارک رمضان در حوزه اجتماعی و اخلاقی ماه خودسازی، صبر، شکیبایی و مدارا کردن است مفاهیمی که بار‌ها در دین مبین اسلام بر آن تأکید شده است.


بیشتربخوانید

  • پاکسازی بیش از ۱۳۰ هزار مترمربع دیوارنویسی و برچسب‌های تبلیغاتی در مشهد

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد ادامه داد: با نگاهی به پرونده‌های مربوط به خشونت‌های خانگی و آمار مرتبط با نزاع‌ها که به‌واسطه شیوع ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن بیشتر شده است؛ می‌بینیم که دلیل بیشتر این نوع حوادث کاهش آستانه تحمل و بی‌صبری افراد در جامعه است.

حسینی با اشاره به اینکه ماه رمضان فرصت خوبی است تا با استفاده از این فضای معنوی در راستای بالا بردن آستانه تحمل و صبر جامعه فرهنگ‌سازی شود، بیان کرد: بر همین اساس مدیریت شهری تصمیم گرفت تا باهدف ترویج فرهنگ خودسازی، صبوری و مدارا کمپین «رمضان ماه تمرین صبر» را با شعار کمی “صبورتر_ کمی مهربان‌تر” اجرا کند.

او تصریح کرد: معتقدیم تاثیر و اهمیت تصاویر بسیار بیشتر از انتقال مفاهیم از طریق کلام است، لذا از فضای تبلیغات شهری به‌عنوان مهم‌ترین ظرفیت مدیریت شهری برای توسعه و ترویج فرهنگ صبوری و مدارا استفاده و طرح‌هایی با این مضامین در نقاط مختلف شهر اکران شده است.

انتهای پیام//ف. ح

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها