خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند

به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، همه چیز از زمان تصاویری که به وسیله فانوس جادویی نمایش داده می‌شود آغاز شد و بعدا به فیلم‌های صامت انتقال پیدا کرد. به تدریج تولید فیلم‌های سینمایی و همینطور سینما‌ها هم پیشرفت کردند و اکنون در هر مکانی یک سینما و محلی برای نمایش فیلم پیدا کرد. با وجود پیشرفت تکنولوژی و وسایل قابل حمل برای دیدن فیلم، هنوز رفتن به سینما و تماشای فیلم در سالن مخاطبان خودش را دارد.

دیگر چیزی که در این سال‌ها دچار تغییر شده اند، غرفه‌های خوراکی اند که می‌توان آن‌ها را در هر سینمایی یافت. در گذشته این مکان‌ها بیشتر محلی برای فروش پاپ کورن بوده اند، اما اکنون وضعیت آن‌ها فرق کرده است. در واقع علاوه بر غرفه‌های خوراکی سینما، رستوران‌هایی نیز وجود دارند که هرچیزی می‌فروشند.

بعضی از کشور‌ها در جهان هم کار‌های متفاوتی انجام می‌دهند که در اینجا می‌توانید ببنید. خوراکی‌های عجیب و غریبی از سراسر جهان که در سینما‌ها استفاده می‌شوند. البته بعضی از آن‌ها نیز به طور مخفیانه و به دور از چشم سینمادار‌ها به داخل سالن‌ها برده می‌شود. در اینجا با برخی از این موارد آشنا شوید.

خاویار فیل ماهی در روسیه

اگر به دیدن یک فیلم در سینما‌های روسیه فکر می‌کنید، می‌توانید قبل از آن از غرفه‌های خوراکی خاویار فیلم ماهی خریداری کنید. طبق چیزی که منتال فلاس اعلام کرده، سینما‌های مشخصی در روسیه این خوراکی را برای مشتریان خود سرو می‌کنند. مشخص نیست که به چه قیمتی فروخته می‌شوند، اما با توجه به نادر بودن این خوراکی به قیمت بالایی فروخته می‌شود.

بردن هندوانه به صورت مخفیانه

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
سه دختر تصمیم می‌گیرند که یک هندوانه را با خود به سینما ببرند و با فریب کارکنان سینما موفق به انجام این کار می‌شوند و تصویر آن را در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارند. اگرچه این کار شگفت انگیز بود، اما آن‌ها دیگر هندوانه را با خود نمی‌برند و به همین دلیل کسی که مسئول تمیزکردن سینما بود آن را روی صندلی می‌یابد.

مورچه‌های پخته شده طعم دار در کلمبیا

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما در کلمبیا خوردن مورچه‌ها به اندازه خوردن تنقلات عادی است. در واقع وقتی مورچه‌ها را می‌پزند و به آن‌ها نمک اضافه می‌کنند احتمالا همان مزه تنقلات را می‌دهد. این مورچه‌های پخته شده را می‌توان در هر جایی از کشور کلمبیا از جمله سینما‌ها پیدا کرد.

گوشت خشک شده گوزن در نروژ

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
گوزن‌های شمالی که بیشتر به فنلاند مربوط می‌شوند در نروژ به یک خوراکی و غذا تبدیل شده اند تا جایی که می‌توان آن‌ها را در یک سینما خرید. در روز‌های نزدیک به کریسمس این غذا در ایالات متحده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توپ‌های کروی از جنس ماهی در هنگ کنگ

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
اگرچه ممکن است توپ‌های کروی که از ماهی ساخته شده اند برای بعضی‌ها عجیب باشد، اما می‌توان آن را به عنوان یک خوراکی محبوب به وفور در هنگ کنگ پیدا کرد. نه تنها می‌توان این غذا را در مکان‌های مختلف در این کشور پیدا کرد بلکه می‌توان آن را از غرفه‌های خوراکی سینما‌ها نیز خرید. البته با توجه به بوی زیادی که دارد ممکن است خوردن آن در داخل سالن کمی عجیب به نظر برسد.

ماهی خشک شده ساردین در ژاپن

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
این خوراکی که به نام ایواشی سنبی شناخته می‌شود، در ژاپن بسیار محبوب است و می‌توان آن را در هر سینمایی پیدا کرد. این اسنک در واقع ماهی‌های خشک شده ساردین هستند که به شکل چیپس در می‌آیند. اگر چشم هایتان را ببندید با افزود نمک احساس می‌کنید که واقع در حال خوردن چیپس هستید.

بردن مخفیانه مرغ سرخ شده

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
وقتی می‌توانید یک مرغ کامل را با خود به داخل سینما ببرید چرا از نوشیدنی‌های پروتئینی استفاده کنید. فردی که توانسته یک مرغ سرخ شده کامل را ببرد تصویر آن را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود.

سوولاکی در یونان

خوراکی‌های عجیبی که در سینما‌های دنیا خورده می‌شوند
نوعی کباب فوری یونانی است که با گوشت‌های تکه‌ای و سبزیجات به وسیله سیخ درست می‌شود. بر خلاف یونان در بعضی از کشورها، سوولاکی به عنوان یک وعده غذایی استفاده می‌شود.

منبع: therecipe

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها