قیمت مصوب مرغ ۲۴۹۰۰ تومان است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حسین پژمان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در چهارمین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ در استان فارس، گفت: بعد از نفت بزرگترین صنعت مربوط به مرغداری است.

او افزود: قیمت مصوب مرغ آماده طبخ در استان به ازاء هر کیلوگرم، ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان است و سازمان‌های جهاد کشاورزی، صمت و اداره کل تعزیرات حکومتی استان با متخلفان برخورد قاطع می‌کنند.

 پژمان تصریح کرد: نمایندگان سازمان‌های جهاد کشاورزی و صمت و اداره کل دامپزشکی به صورت ثابت در کشتارگاه‌ها مستقر شده اند و همه فعالیت‌ها از زمان ورود مرغ زنده تا خروج مرغ گرم و ارسال به مراکز توزیع را صورتجلسه می‌کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ما به دنبال حذف واسطه‌ها نیستیم، تاکید کرد: قیمت مصوب خرید مرغ زنده از سوی کشتارگاه‌ها ۱۷۱۰۰ تومان، درب کشتارگاه ۲۳۳۰۰ تومان و قیمت مرغ گرم مصرف کننده ۲۴۹۰۰ تومان است و تخطی از این قیمت‌ها جرم محسوب می‌شود و در صورت مشاهده این مهم با افراد خاطی بر اساس قانون برخورد خواهد شد و در اولین قدم نسبت به حذف مرغدار از سامانه سماصط اقدام خواهد شد.

پژمان اظهار کرد: اتحادیه کشتارگاه‌های مرغ استان فارس نسبت به تحویل مرغ زنده از مرغداران به قیمت مصوب ۱۷ هزار و یکصد تومان اقدام و بر اساس لیست ارسالی از سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نسبت به توزیع آن در سطح استان فارس مبادرت ورزد.

انتهای پیام/ 

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها