چند نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کردند؟ – تجارت نیوز

به گزارش تجارت‌نیوز، مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در خصوص تعداد نفرات ثبت‌ نام کرده در سامانه گفت: تا امروز ۵۲۵ هزار نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو توانستند پنج اولویت خودرویی خود را انتخاب کنند؛ شب گذشته ۳۳۰ هزار نفر و امروز ۱۹۵ هزار نفر توانستند ثبت نام خود را نهایی کنند.

وی در ادامه افزود: این آمار ثبت نامی در حالی است که در برخی ساعات پیک، اختلالی در سایت وجود داشته است.

به نقل از صدا و سیما، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با اشاره به نحوه اطمینان متقاضیان از ثبت نام گفت: به دلیل اینکه ترافیک در برخی ساعات بالاست ممکن است در گزینه جزئیات سفارش، ثبت نام متقاضیان نشان داده نشود، اما در اصل با بروزرسانی سایت، ثبت نام انجام شده است.
تبلیغات توسط تجارت‌نیوز

یکتانت

تقدسی تشریح کرد: متقاضیان اگر در ساعات غیر پیک به سامانه مراجعه کنند، می‌توانند بدون مشکل ثبت نام خود را نهایی کنند؛ با توجه به اینکه ثبت نام تا ۱۰ خرداد ادامه دارد متقاضیان نگران تکمیل فرایند ثبت نامی نباشند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: در این دوره ۲۳ خودرو از ۴ خودروساز عرضه شده است و متقاضیان می‌توانند در زمان ثبت نام، اولویت پنج خودرویی خود را از محصولات شرکت سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو و فردا موتور انتخاب کنند.

تکلیف انصرافی‌های مرحله نخست چیست؟

در صفحه نخست سامانه یکپارچه عرضه خودرو توضیحاتی در مورد چگونگی ثبت‌نام در این طرح درج شده است. از جمله، در این صفحه تاکید شده است که: «امکان ثبت نام هرمتقاضی که پیش از این در لیست نوبت دهی طرح اول سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی قرارگرفته اند، وجود ندارد مگر آنکه انصراف خود را تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ در سامانه های مربوطه ثبت کند.». اما برخی از کاربران می‌گویند در حالی که تا تاریخ مقرر، انصراف خود را اعلام کرده‌اند، حالا نمی‌توانند دوباره ثبت‌نام کنند.

– «واقعا تاسف برانگیزه، بجز اختلال سایت، ممکنه هزاران مشکل دیگه برای سایت وجود داشته باشه وقتی این حجم از متقاضی کاربر این سایت هستن و فرصت هم محدوده. خود ما با خبری که اعلام کردن تا ۲۰ م انصراف می تونین بدید که برای دور جدید ثبت نام کنید، ۲۰م انصراف دادیم، الان سایت اجازه نمیده که ثبت نام کنیم، میگه چون انصراف دادین نمیتونید ثبت نام کنید. واقعا همچین مشکلی رو هیچکس نیست که بشه باهاش مطرح کرد!!! اصلا هم مشخص نیست دور سومی در کار باشه یا کی باشه…»

– «بنده از دور اول ثبت نام یکپارچه خودرو که نوبتم سال ۱۴۰۳بود قبل از تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ انصراف دادم ولی حالا برای ثبت نام در مرحله دوم اجازه ثبت نام نمی‌دهد و پیغام میدهد شما از طرح اولویت بندی سامانه انصراف داده آید ومجاز به ثبت نام نمیباشد. لطفا بفرمایید چکار باید بکنم.»

– «من از طرح یکپارچه مرحله اول در تاریخ دهم اردیبهشت انصراف دادم ولی الان برای ثبت سفارش مشکل دارم و پیام مبنی بر اینکه بدلیل انصراف از طرح امکان ثبت سفارش ندارید هنگام سفارش گذاری میاد .علت چیه؟»

– «تو طرح یکپارچه دوره اول ثبت نام کردم بعد انصراف دادم الان پول بلوکه کردم باز که تو مرحله دوم مثلا صاحب خودرو بشیم ایم تا میرم تو سایت ماشین انتخاب کنم میزنه شما انصراف داده اید این چطوریه؟»

منبع:tejaratnews.com-تجارت نیوز

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها