خبرگزاری فارس – آخرین قیمت انواع سکه و ارز/ بازگشت ثبات به بازار دلار و طلا

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس بدون تغییر، ۴۲ هزار و ۳۵۲ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۵۰۲ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار به نرخ توافقی صرافی امروز در بازار ارز تهران، در زمان تنظیم گزارش بدون تغییر نرخ، به قیمت ۴۱۹۳۰ ‌تومان خریداری و با نرخ ۴۲۳۳۰ ‌تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد، دلالان مقابل صرافی‌ها امروز قیمت دلار غیررسمی را ۵۲ هزار تومان اعلام کردند، اما خریداری برای آن وجود ندارد؛ دلالان در تلاش هستند تا از ریزش قیمت دلار به کانال ۴۰ هزار تومانی جلوگیری کنند.

به گفته کارشناسان، افزایش اختیارات بانک مرکزی که شب گذشته توسط سران قوا تصویب شد، سبب کاهش قیمت ارز در بازار خواهد شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه امامی (طرح قدیم) در بازار امروز، ‌۲۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، به قیمت ۳۰ میلیون تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار به نرخ به قیمت ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز بدون تغییر قیمت به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، ۲ میلیون و ۴۴۴ هزار تومان کشف قیمت شد و طلا در بازار نیز به قیمت ۲ میلیون و ۵۸۱ هزار تومان داد و ستد شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۱ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

امروز هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز بدون تغییر قیمت، حدود ۱۹۷۷ دلار بود.

پایان پیام/


منبع:farsnews.ir-خبرگزاری فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها