قدردانی از حمایت‌ دستگاه قضایی کرمان به واسطه هموار کردن مسیر سرمایه گذاری

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علی زینی وند استاندار کرمان در شصتمین شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با قدردانی از فعالیت‌های گذشته شورای گفت و گو، حمایت‌های قضایی در این حوزه را بسیار راهگشا دانست و تاکید کرد: همراهی، همدلی و مشارکت مولفه‌های جاودانه پیشرفت و موفقیت جامعه به شمار می‌روند و توسعه در سایه تلاش و همکاری برای زدودن موانع اتفاق می‌افتد.

او افزود: تاریخ ایران گواهی می‌دهد تثبیت بزرگترین و بهترین دستاورد‌ها مادامی رقم خورده که مسئولان هماهنگ و یک صدا به پیشبرد اهداف و برنامه‌های کشور اهتمام ورزیده اند.

زینی وند خطاب به یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان افزود: مساعدت‌ها و تلاش‌های ارزنده جنابعالی در سال ۹۹ به عنوان عضو شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان، گامی موثر در مسیر بهبود فضای کسب و کار بوده و رشد رتبه استان در این زمینه بارقه‌های امید را در دل فعالان اقتصادی روشن کرد و بدینوسیله کمال تشکر و قدردانی از حضرتعالی را با اهدای این لوح سپاس ابراز می‌داریم.

او ابراز امیدواری کرد: دستگاه قضا با استعانت از درگاه حضرت حق در خدمت به مردم همچون گذشته پیروز و سربلند باشد.

در این نشست الواح تقدیر از مساعدت‌ها و تلاش‌های دستگاه قضایی استان در زمینه بهبود فضای کسب و کار به صورت جداگانه به رئیس کل دادگستری استان، معاونت آمار و برنامه ریزی دادگستری کل استان، دادسرای مرکز استان و ریاست و معاونت سازمان بازرسی استان اهدا شد.

انتهای پیام/ب

 

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها