تصادف دو کامیون در بزرگراه آزادگان

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد باقرپورضمن رییس منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ گفت: صبح امروز وقوع یک فقره تصادف خسارتی شدید در مسیر غرب به شرق آزادگان لاین اصلی بعد از دور برگردان الغدیر به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که گزارش اولیه حکایت از این داشت که راننده کامیون به علت عدم توجه به جلو با کامیون دیگری که در همان مسیر در حال تردد بوده به شدت برخورد می‌کند.

وی افزود: شدت حادثه به حدی بوده است که کامیون غیر مقصر به داخل فضای سبز پرت می‌شود و خود کامیون مقصر نیز به داخل جوی آب کناری بزرگراه واژگون می‌گردد.

سرهنگ باقرپور رییس منطقه ۲۶ پلیس راهور فاتب ادامه داد: با حضور تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور منطقه در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار این هر دو کامیون با کمک جرثقیل از موقعیت خارج شدند و خودرو‌هایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: به واسطه بروز این تصادف بار ترافیکی مقطعی در محدوده ایجاد شده بود و با توجه به اینکه دو کامیون قادر به حرکت نبودند، از جرثقیل راهور استفاده شد و به محض رسیدن جرثقیل در موقعیت هر دو کامیون از محل خارج و به کنار راه منتقل شد.

رئیس منطقه ۲۶ پلیس راهور پایتخت بیان داشت: در این حادثه سواری کامیون اول به علت عدم توجه به جلو نسبت به کامیون دوم مقصر شناخته شد.

سرهنگ باقرپور بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل راننده غیر مقصر شد.

وی گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و با حضور عوامل اورژانس راننده کامیون مقصر به صورت سرپایی مداوا شد.

وی به رانندگان توصیه کرد: قبل از حرکت حتما استراحت کافی داشته باشید و در حین حرکت به محض اینکه احساس خواب آلودگی به شما دست داد حتما خودروی خود را به کنار راه و حاشیه امن و توقفگاه‌ها آورده و پس از استراحت اقدام به حرکت کنید.

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها