زمان فروش فوق العاده سایپا اعلام شد – تجارت نیوز

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز ظهر قرار بود ۲ خودروی شاهین دستی و کوییک R پلاس اتوماتیک در سایت فروش سایپا به فروش برسد اما با اختلال سایت سایپا این موضوع به فردا موکول شد.

بر اساس این گزارش زمان ثبت نام طرح فروش فوق‌ العاده ۲ محصول سایپا به دلیل اختلال در سایت این شرکت فردا چهارشنبه ۵ بهمن ماه اجرا می‌شود.

گفتنی است شرکت سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل انجام پاره‌ای بهبودها، سایت فروش محصولات برای ساعاتی از دسترس خارج شد و متقاضیان میتوانند برای تکمیل فرایند خرید وکالتی خودرو فردا مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۵ به سایت مراجعه کنند.

سایپا در این اطلاعیه جدید زمان شروع ثبت را اعلام نکرده است.

جزئیات خرید خودرو بدون قرعه کشی اعلام شد

نکته مهم طرح جدید سایپا این است که بدون انجام قرعه کشی است. افرادی که متقاضی شرکت در طرح فروش بدون قرعه کشی سایپا هستند امروز چهارم بهمن ماه از ساعت ۱۴ می‌توانند وارد سایت رسمی این شرکت شوند و ثبت نام کنند. این ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

همچنین این شرکت اعلام کرده که تنها متقاضیانی امکان ثبت نام دارند که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه یعنی سوم بهمن ماه کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل کرده باشند که به نظر می‌رسد منظور تکمیل موجودی حساب است.

امتیاز سایپا به مادران دارای فرزند

علاوه بر مردم عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر هم می‌توانند در طرح فروش فوری خودروی سایپا شرکت کنند. این افراد هم از امروز ساعت ۱۴ به مدت سه روز فرصت دارند که در این طرح ثبت نام کنند. اما به نظر می‌رسد که سایپا دو امتیاز ویژه برای مادران دارای دو فرزند در نظر گرفته است؛ یکی اینکه این افراد سه روز مهلت ثبت نام دارند اما ثبت نام افراد عادی تا زمان تکمیل ظرفیت انجام می‌شود. این یعنی مادران دارای فرزند سهمیه جدا دارند.

امتیاز دوم این است که فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیست. یعنی بر خلاف افراد عادی، مادران دارای فرزند نباید موجودی بانکی خود را تکمیل کنند.

منبع: برنا

 

منبع:tejaratnews.com-تجارت نیوز

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها