جاعل ملبس به لباس نظامی در چنگال قانون

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ یعقوب علی رجبیان  رئيس پايگاه ششم پليس امنيت عمومی تهران بزرگ گفت: به دنبال تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی حدودا ۲۸ ساله در مناطق شرق تهران با پوشیدن لباس سازمانی متعلق به مأموران ارگان‌های نظامی و سوء استفاده از این جایگاه مقدس، با جعل عناوین نظامی مبادرت به اخاذی می‌کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام بررسی‌های اولیه و صحت گزارش دریافتی، نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت که در همین راستا دستور شناسایی و بازداشت این فرد جاعل صادر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به مشخصات این مأمور قلابی، مأموران پلیس در کمترین زمان ممکن، مخفیگاه وی را که در حوالی خیابان پیروزی بود شناسایی کردند و در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند این فرد جاعل را در حالی که ملبس به لباس با درجات نظامی بود، دستگیر و او را برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، منتقل کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: از مخفیگاه متهم، یک دستگاه بیسیم، البسه نظامی، اسپری اشک آور، یک رشته دستبند فلزی و چندین کارت جعلی شناسایی مربوط به ارگان‌های نظامی کشف شد.

رجبیان در پایان با اشاره به اینکه متهم در اظهاراتش انگیزه خود را از این اقدام مجرمانه، لذت از لباس فرماندهان نظامی و پیشبرد اهداف شخصی خود اعلام داشته است، خاطر نشان کرد: این جاعل با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

لازم به ذکر است؛ تا کنون دو نفر از شکات شناسایی و پرونده در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها