توقیف خودروی ۲۰۶ در بزرگراه یاسینی به علت لایی کشی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بعد از ظهر جمعه در ساعت ۱۵:۳۰ در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌های پایتخت به جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب، مشخص شد که یک دستگاه سواری ۲۰۶ در بزرگراه یاسینی بعد از خجیر مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز است.

سرهنگ همه خانی افزود: اقدامات مخاطره آمیز این راننده تمامی نداشت و پس از مشاهده همکاران در این مسیر راننده به صورت خلاف جهت بزرگراه را تا بیمارستان لواسانی طی کرد.

وی ادامه داد: با توجه به خلوتی معابر در روز جمعه و لایی کشی و سرعت بالا و حرکات مارپیچ این ۲۰۶ و احتمال بروز خطر برای خود راننده و دیگر رانندگان با هماهنگی به عمل آمده با رییس منطقه ۱۳ پلیس راهور فاتب این سواری با انجام اقدامات ترافیکی در همان محدوده متوقف و توقیف و برابر قانون به پارکینگ منتقل شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: پلیس به محض رویت خودرو‌هایی که با لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز نظم و ترافیک پایتخت را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه‌ای نیز همراه ندارند برخورد کرده و این گونه خودرو‌های هنجارشکن را طبق قانون به پارکینگ منتقل می‌کند.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع حرکات و اقدامات از سوی رانندگان که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع:yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها