جدیدترین اخبار اعتراضات مرگ مهسا امینی | تجارت نیوز – تجارت نیوز

به گزارش تجارت‌نیوز، جدیدترین اخبار اعتراضات به مرگ مهسا امینی را در این خبر بخوانید.

به نقل از ایسنا، مسعود پزشکیان در واکنش به حرکات تند در تجمعات دو روز گذشته و بعد از فوت «مهسا امینی» گفت: تاکید ما این است که باید موضوع خانم امینی پیگیری شده و با قاطعیت هم پیگیری می‌کنیم تا در صورت رخ دادن اتفاقی، طبق قانون و شرع با آن برخورد شود منتها اینکه عده‌ای در خیابان ریخته و نیروی انتظامی را کتک زده، توهین به رهبری کرده، ‌حجاب از سر کسی پایین کشیده و پرچم ایران را سوزانده و پاره کردند، یعنی افرادی هستند که از آن طرف آب درس گرفته و از این غلط‌ها می‌کنند.

همایون شجریان: مردم را نکشید

همایون شجریان در اینستاگرام با هشتگ تنفنگت را زمین بگذار و مهسا امینی نوشت: این مردم سزاوار شادی و آزادی هستند. موضع من مشخص بوده و هست من همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم.

پدر مهسا عقب‌نشینی کرد؟

خبرگزاری فارس نوشت: پدر مرحومه مهسا امینی از ادعای قبلی خود مبنی بر اینکه گفته بود دخترش سابقه مریضی نداشته، عقب‌نشینی کرده است.

هک ۳۰۰ دروبین شهری و خصوصی

به نقل از خبرفوری، گروه هکری انونیموس مدعی شده است که بیش از ۳۰۰ دروبین شهری و خصوصی را هک کرده است.

دستگیری فاطمه سپهری

به نقل از همشهری آنلاین، اصغر سپهری در توییتی از بازداشت خواهر خود در شهر مشهد خبر داد. یک منبع مطلع ضمن تأیید خبر بازداشت فاطمه سپهری گفت: نامبرده به دفعات اقدام به دعوت برای آشوب و اعتراض کرده بود که بی‌توجهی او نسبت به تذکرهای پی در پی، منجر به صدور دستور بازداشت شد.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور در ارتباط با پرونده مرحومه مهسا امینی در ارتباط زنده با شبکه خبر گفت: از کلیه دستگاه های مستقیم و غیر مستقیم دخیل در پرونده مرحومه امینی درخواست اسناد مدارک و فیلم کردیم. کلیه دوربین های شهری بازبینی می‌شود.

منبع:tejaratnews.com-تجارت نیوز

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها